Doprava zdarma pri objedávke nad 40€ v Žilinskom a Trenčianskom kraji.

O nás

Ponúkame vám dovoz ovocia a zeleniny až priamo k vašim dverám, bednička plná vitamínov a rôznych chutí sa bez vašich starostí dopraví až k vám. Veľká vďaka patrí všetkým vám, ktorí ste vyskúšali naše služby. Pre veľký záujem a veľa spokojných zákazníkov naďalej poskytujeme naše služby a pravidelne rozširujeme našu ponuku.

Spoločnosť Zelmix sa zaoberá distribúciou kvalitného a čerstvého ovocia, zeleniny, byliniek a gastronomických výrobkov zákazníkom v Žilinskom a Trenčianskom kraji. Za desať rokov pôsobenia na našom trhu sme získali množstvo pravidelných a spokojných zákazníkov.

Projekt ZelBox bol reakciou na pandemické opatrenia a vďaka pozitívnym ohlasom je spustený natrvalo pre domácich spotrebiteľov. Preto vás prosíme o ústretovosť a akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme vám priniesli nielen vitamíny a chute ale aj pokoj a dobré služby. 

Vyberte si z našich bedničiek, alebo si vyskladajte vlastnú.

Dovoz v Žilinskom kraji: Žilina, Martin, Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Turčianske Teplice, Bytča, Terchovská dolina, Rajecká dolina, Orava, Čadca, Kysucké Nové Mesto a ich blízke okolie.

Dovoz v Trenčianskom kraji: Považská Bystrica, Púchov, Ilava, Dubnica nad Váhom, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a ich blízke okolie.

V Žiline doručujeme nasledujúci pracovný deň, možný aj osobný odber u nás na sklade. Ostatné lokality dodanie nasledujúci pracovný deň maximálne však do 48 hodín od prijatia objednávky okrem víkendov a sviatkov. Presný čas Vám oznámi náš kuriér v deň dodania. Ceny za dovoz nájdete tu.